Kontakt os

På denne side finder du vores kontaktoplysninger. Kontakt os enten via informationerne nedenfor eller via formularen til højre.

I er også altid velkommen til at ringe til os og få en snak om jeres udfordringer, så vi i fællesskab kan finde en god løsning til jer.

TELEFON:

+45 47 12 54 54

MAIL:

post@b-toennesen.dk for forespørgsler og ordrer

Du kan besøge os på følgende adresse. OBS! Kun efter aftale.

Vores adresse er:

Tønnesen  A/S
Frydensbergvej 13
3660 Stenløse

Send en besked
Samtykke *
Karina Gottlieb
Direktør
47125459karina@b-toennesen.dk
Kirsten Jeppesen
Salgskonsulent / indkøb
47125463kirsten@b-toennesen.dk
Lise-Lotte Kragh Stolze
Salgskonsulent
47125462lise-lotte@b-toennesen.dk
Karina Rastrup
Bogholderi
47125458bogholderi@b-toennesen.dk
Frank Ostermann
IT
47125457frank@b-toennesen.dk
Ulrik Høgh Dyrdal
Lagermedarbejder
47125456ulrik@b-toennesen.dk